בניית קישורים

בניית קישורים

בניית קישורים

כדי להכיר את הקהל שלכם עליכם לדעת מהם הרגלי הגלישה שלו וצריכת התוכן. אם אתם יודעים באילו אתרים הם אוהבים לקרוא ולגלוש זמן רב, תוכלו לכוון אליהם את פרסום התוכן שלכם בעזרת שיתוף פעולה הדדי. במאמרים ובכתבות שתפרסמו במקומות אלה תוכלו להוסיף את הקישורים לאתרים שלכם או לדפי מוצר ספציפיים שאתם רוצים למכור וכך תרוויחו מהגלישה של הקהל שלכם גם אצל אחרים.

כיצד להביא אליכם גולשים?

כדי לפתות את הקהל שלכם בעזרת תוכן שיווקי נסו בניית קישורים חכמה שיוצרת בכתבות אלה הפניות לאתר שלכם. כשאנשים שגולשים באתרים אלה נתקלים בתוכן זה הם מתעניינים במוצר שלכם ובמה שיש לכם להציע ולוחצים על הקישור שמוביל לדפים שלכם.

בדרך זו, הם עוברים מהאתר שבו גלשו אליכם ומגבירים אצלכם את תנועת הגולשים בצורה טבעית ולא מאולצת. זוהי דרך לגיטימית שגם גוגל מקבל כחוקית ולכן גם אינו מוריד בדירוג שלכם אלא להפך. כל קישור כזה מחזק אתכם.

מהם קישורים?

קישורים הם כתובת האתר שלכם או דף כלשהו שחשוב לכם לקדם. כשאתם מפרסמים כתבה או מאמר כלשהו באתרים אלה שעושים אתכם שיתוף פעולה, אתם מצרפים את הקישור לדף שלכם בתוך הכתבה במשפט שרלוונטי לעיסוק שלכם או למוצר שאתם מוכרים. בדרך זו אתם מצליחים לעניין את הגולשים ללחוץ על הקישור ולהביא אותם אל האתר שלכם מאתר התוכן שבו פרסמתם את הכתבה.

למה גוגל אוהב בניית קישורים ?

גוגל אוהב שיתופי פעולה איכותיים הכאלה בין אתרים אמיתיים שצוברים תנועת גולשים אמיתיים ומאומתים ולא כפעילות פיקטיבית ומלאכותית. הוא הרי מכיר כל כך הרבה שיטות לנסות לקדם אתרים בדרכים שמנסות לעקוף את מנגנוני הדירוג שלו שהוא מחליט לצ’פר מי שטורח להשקיע בתוכן איכותי ולכן גם האתר שלו ראוי לאמון הגולשים ישנן חברות המספקות שירות בניית קישורים ודואגות לכל התהליך. אם יש לכם אתר כזה שמציע ללקוחות שלו מוצרים ושירותים שהם מעוניינים בהם אין שום סיבה שלא תקבלו ציון גבוה בדירוג הכללי של גוגל.

קישורים ושיתופי פעולה

השיטה הטבעית ביותר לעניין גולשים להיכנס אליכם היא להופיע במקומות שבהם הם מחפשים תוכן רלוונטי. מי שמרהט את הבית שלו מחדש יגלוש באתרי עיצוב שונים, מן הסתם, ולכן מאמרי תוכן רלוונטיים לו יזכו לחשיפה גבוהה יותר. אם אתם מוכרים רהיטים או מוצרי עיצוב או מציעים שירותי עיצוב פנים, אין שום סיבה לא לנצל זאת ולמשוך אליכם את הגולשים שמחפשים אתכם ממילא.

קישורים להבאת לידים

בעזרת בניית קישורים נכונה במאמרים שתשתפו באתרים כאלה תוכלו להמליץ להם עליכם בצורה נבונה ולא מכירתית מדי אם תציעו להם טיפים ועצות לעיצוב, למשל. אם יש לכם טיפים שתרצו לחלוק עם אנשים אחרים, כתיבת מאמר כזה עם מידע רב ערך יכול למתג אתכם כבעלי ידע וניסיון שיכולים להציע אותו ללקוחות בגוגל, וגם להביא אליכם לקוחות שירצו אולי להזמין את שירותי העיצוב שלכם או לקנות מכם מוצרים כאלה.

 

פופולארי

גלילה לראש העמוד

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000