עיצוב אתר חכם

עיצוב אתר חכם

עיצוב אתר חכם הינו תהליך הדורש עבודת צוות ושיתוף פעולה של כל הגורמים החל ממעצב אתר, מתכנת האתר, קופירייטר ובעל האתר.

ישנם אתרים רבים בשוק ששמו דגש רב על העלאת תוכן איכותי, אך משום שעיצוב האתר שלהם לא מתאים ואינו מספק חווית משתמש מקסימאלית הם אינם מצליחים להניב תוצאות והגולשים ממהרים לעזוב אותם תוך מספר שניות.

על-מנת לעצב אתר חכם שיצליח, ישנם מספר עקרונות שיש לשים עליהם דגש. ראשית, עיצוב אתר חכם דורש הכרה של הלקוח, רצונותיו והמטרות שלשמם הוא מקים את האתר. שנית, עלינו להכיר היטב את קהל היעד הפוטנציאלי של האתר ולהתאים אליו את עיצוב האתר, תוך מתן דגש על המבנה, הצבעים, הגדלים, הפונטים וכו’.

לעצב אתר בצורה נכונה היא עבודה לא קלה שדורשת מחשבה רבה, אך מעצב אתרים מקצועי יכול להביא בעזרת עיצוב גרפי טוב להצלחה של האתר. מטרת העיצוב הגרפי של האתר הוא לשים דגש על התכנים החשובים ולהבליטם באמצעות אלמנטים גרפים וויזואלים כמו תמונות, פונטים וכו’. תהליך העיצוב עצמו מצריך הכנה מראש, תכנון ויצירתיות החל מיצירת השלד והרעיון הכללי על הנייר ועד הביצוע הסופי שנראה באתר.

כאשר לקוח פונה אליכם כדי שתעצבו לו אתר, חשוב לעשות תיאום ציפיות. דבר נוסף, כדאי להסביר ללקוח שעיצוב האתר צריך להיעשות ע”י אנשי מקצוע ובראייה מקצועית. לא תמיד מה שנראה ללקוח יפה ויזואלית או מיוחד ומגניב, הוא בהכרח מה שנכון. יחד עם זאת, האתר שייך ללקוח ואמור לספק את רצונותיו. לכן, חשוב להקשיב למה שהלקוח רוצה ומציע ויחד איתו ועם מעצב האתר לבנות קונספט עיצובי שיענה על דרישותיו של הלקוח וגם על הכללים העיצוביים הנדרשים בבניה ועיצוב אתרים.

מעצב אתר, צריך להגיע עם ראש פתוח ולהקשיב לדעותיו של הלקוח. מנגד, חשוב שהלקוח יזכור שהוא משלם לאנשי מקצוע בדיוק מהסיבה שהם מנוסים ויודעים כיצד ליצור אתר מצליח שבעזרת המראה הוויזואלי שלו ימשוך את הגולשים אליו ובעזרת בניית תפריט נוח וקל לניווט יגרום לגולשים להישאר ויצור אצלם חווית משתמש חיובית.

לטווח הארוך, אמנם הקמת אתר אינטרנט מקצועי דורש השקעה כספית לא מעטה מצד הלקוח, אבל זוהי השקעה משתלמת לטווח הרחוק בעלת רווח ותועלת, משום שבסופו של דבר היא תביא להצלחה עסקית רבה, אשר תכסה גם על ההשקעה הכספית. לכן, כאשר מתכננים להקים אתר עסקי,  חשוב לבחור בחברת עיצוב אתרים מקצועית.

לסיכום, עיצוב אתר חכם הוא בעצם היכולת לנצל את האלמנטים הגרפים והעיצוביים בצורה הטובה ביותר ובעזרתם ליצור אתר שימשוך אליו את הגולשים ויניע אותם לפעולה. אנו בפרסום אוקיי, נשמח להעניק לכם ייעוץ ולהקים לכם אתר אינטרנט מקצועי ביותר, אשר יקצור מחמאות ויביא את העסק שלכם באמצעות פלטפורמת האינטרנט להצלחה עסקית ושיווקית.

פופולארי

גלילה לראש העמוד

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000