עיצוב ובניית אתרים מקצועי לעסקים

עיצוב ובניית אתרים מקצועי לעסקים

הצלחה עסקית הינה תוצר של עבודה קשה ובמקביל פעילות שיווקית נכונה, אשר לעיתים יכולה לקחת זמן רב בדרך להצלחה. חברות גדולות אשר רוצות למנף את הצלחתן בשוק, שמות דגש רב על תחום השיווק והפרסום של העסק במטרה להשאיר אותו בתודעה ולהגדיל את ההצלחה.

מנגד, עסקים קטנים אשר מעוניינים להתפתח, לא תמיד יכולים להרשות לעצמם להשקיע כסף ומשאבים לשיווק העסק. לכן, הם יחפשו שיטות ודרכים חלופיות לשווק את העסק בדרכים יעילות אשר לא יצריכו השקעה כספית מרובה.

כיום, שיווק העסק באמצעות רשת האינטרנט היא אחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר. אתר עסקי הוא הפנים של העסק ברשת האינטרנט והוא מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק שלו. אתר אינטרנט הוא כלי המאפשר להגיע לקהל יעד רחב וללקוחות פוטנציאלים שלא מכירים את החברה או שרחוקים ממנה פיזית. כמו כן, האתר מאפשר לספק מידע מקצועי לגולשים ובנוסף משמש ככלי להגדלת מכירות.

חברות מקצועיות לעיצוב ובניית אתרים מכירות את היתרונות השיווקיים ואת הפוטנציאל הרב שיש לאתרי האינטרנט על פני כלים שיווקיים אחרים ולכן הן ידעו לבנות ולעצב אתר מקצועי אשר יותאם לצרכיו ומטרותיו של העסק ובנוסף ימשוך אליו את הגולשים ויצור אצלם חווית משתמש חיובית שתגרום להם להישאר באתרכם.

במחקרים שנערכו על התנהגות הגולשים באתרי אינטרנט, נמצא כי ב-5 השניות הראשונות שבהן הגולש נמצא באתר מסוים הוא יקבל החלטה אם להישאר באתר או לא. לכן, חשוב שהרושם הראשוני שיתקבל ע”י הגולש יהיה חיובי. כלומר, יש לשים דגש על עיצוב נעים לעין, אתר בעל מבנה פשוט וקל לתפעול וכמובן שיהיה בו תוכן מעניין.

בכדי שעסק יצליח למשוך אל האתר שלו גולשים חשוב שיהיה לה אתר מקצועי שיוקם ע”י חברה מקצועית לעיצוב ובניית אתרים. אתם שואלים את עצמכם למה? כי חברה מקצועית היא בעלת ידע ואנשי מקצוע מנוסים שידעו להתאים לעסק אתר שישרת את מטרותיו, יהיה יעיל מבחינה שיווקית וכמובן אתר דינאמי, בעל עיצוב נעים שיהיה בנוי בצורה נוחה וידידותית למשתמש, כך שהגולשים ייהנו לגלוש בו. אנו ב”פרסום אוקיי” נשמח להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי בדרך להקמת אתר לעסק שלכם.

פופולארי

גלילה לראש העמוד

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000