פרסום בפייסבוק. תלוי לאיזה עסק ומתי.

פרסום בפייסבוק. תלוי לאיזה עסק ומתי.

פרסום בפייסבוק. תלוי לאיזה עסק ומתי.

פייסבוק הינה הרשת חברתית הפופולארית והמצליחה ביותר בעולם. פרסום בפייסבוק מעניק חשיפה ממוקדת לאלפי גולשים בעזרת פילוח ממוקד לקהל יעד לפי גיל, מין, איזור מגורים, מצב משפחתי, תחומי עניין ועוד.

עמוד עסקי

פתיחת עמוד עסקי וקידומו בפייסבוק בעזרת פרסום ממומן מומלץ לכל בעל עסק. אולם יש לעשות זאת לאחר ניתוח ממוקד של קהל היעד המתאים למוצר או השירות. היתרון הגדול הכרוך בפרסום בפייסבוק הוא עלות נמוכה יחסית וחשיפה גדולה למספר רב של גולשים וזאת ביחס לאמצעי פרסום אחרים.

יתרונות הפרסום בפייסבוק

לפרסום בפייסבוק ישנם מספר יתרונות בולטים. ראשית, עלות הפרסום זולה באופן משמעותי בהשוואה לאמצעי פרסום אחרים והיא מתאימה גם עבור עסקים קטנים שתקציב הפרסום שלהם קטן מאוד ואין ביכולתם להחזיק אתר ולשלם עבור פרסום בגוגל.

שנית, החשיפה לפרסומים גבוהה במיוחד ומגיעה לאלפי משתמשים ביום. בנוסף, פייסבוק מאפשרת לעשות פילוח יעיל וממוקד פ”י קטגוריות משתנות של קהל היעד. כמו כן, היא מאפשרת לבצע ניתוח ביצועים לקמפיין הפרסומי.

פילוח ממוקד לקהל יעד

היתרון המשמעותי של פייסבוק הוא האפשרות לפלח את קהל היעד בצורה ממוקדת  בהתאם למגדר, גיל, איזור גאוגרפי וחומי עניין. כל משתמש רשום בפייסבוק מגדיר את פרטיו האישיים ואת תחומי העיניין שלו וכך פייסבוק אוספת את המידע ודואגת לבצע את הפילוח המתאים באופן אוטומטי עפ”י נתוני המשתמשים. להלן מספר דוגמאות לפילוח ממוקד של קהל יעד:

פרסום עפ”י נתונים דמוגרפים – מין, גיל, איזור מגורים, מצב משפחתי ועוד.

פרסום עפ”י תחומי עניין – שיווק, טיפוח ויופי, ספורט ועוד.

הפרסום נעשה דרך העמוד העסקי והוא יופיע בניוזפיד של המשתמשים הרלוונטים שהוגדרו בפרסום זה. הפרסום בפייסבוק נעשה בצורה רספונסיבית המותאמת לגלישה מכל מכשיר.

 למי מתאים הפרסום בפייסבוק

פרסום באמצעות פייסבוק מתאים לשיווק מוצרים אשר יכולים לעניין קהל גדול של גולשים. בנוסף, הוא מתאים לעסקים קטנים ובינוניים בעלי תקציבי פרסום קטנים משום שמדובר בפלטפורה זולה באופן משמעותי ביחס לאמצעי מדיה אחרים כמו עיתונות, טלויזיה רדיו וכו’.

קידום עסקים בפייסבוק

אנו סוכנות פרסום OK מציעים שירות קידום עסקים בפייסבוק בהתאם לתקציב שלכם.

בנוסף, אנו מציעים שירותים נוספים כגון: גרפיקה, כתיבת תוכן שיווקי, ניהול תוכן קופירייטינג בניית קמפיינים ממונים, מיתוג עסקי, קידום אתר העסק בפייסבוק ועוד.

פופולארי

גלילה לראש העמוד

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000