פרסום מותאם אישית

פרסום מותאם אישית

משרד פרסום “אוקיי” מעניק שירותים במספר תחומים לחברות, עסקים ומוסדות וכל זאת בכדי לפתח את העסק תוך מתן שירות מעולה, הכולל את התאמת צרכיו האישיים של הלקוח בעולם השיווק, הפרסום והאינטרנט.

השירותים אותם אנו מציעים במשרד הפרסום מותאמים אישית לכל עסק. השלב הראשון בתהליך הוא ללמוד את הלקוח מבחינת אופיו, צרכיו והמאפיינים הייחודיים לו.

בשלב השני, לאחר שלמדנו מיהו הלקוח, אנו נבדוק את המתחרים ונדאג ליצור בידול וייחודיות מעסקים מתחרים.

בשלב השלישי, בתור משרד פרסום מקצועי, אנו נדאג לבחור את דרך הפרסום הטובה והיעילה ביותר עבור העסק וזאת בהתאמה אישית לצרכיו. השירותים שלנו כוללים:

מיתוג

מיתוג עסקי מתחיל בבחירת שם עסק, סלוגן, לוגו, שפה גרפית, התאמת קהל יעד וכו’.

עיצוב גרפי

לדפוס ולאינטרנט.

בנייה ועיצוב אתרים

אתר תדמית, אתר קטלוגי, אתר רספונסיבי ועוד.

קידום ושיווק באינטרנט

קידום במנועי החיפוש, GOOGLE, פרסום בפייסבוק, שיווק באינסטגרם וברשתות חברתיות (Facebook, Instegram, Google+).

קופירייטינג שירותי תוכן.

שיווק ופרסום הם דבר חשוב ביותר ועליהם להיות חלק בלתי נפרד מהעסק בלי יוצא מן הכלל. על מנת שזה ייעשה בצורה טובה ומקצועית, רצוי לעשות זאת מול משרד פרסום מקצועי אשר ילווה את העסק לאורך כל התהליך החל משלב המיתוג ועד שלב הקידום והפרסום.

כיום, מרבית העסקים מבינים ויודעים כי שיווק “מפה לאוזן” אינו מספיק ועסק שלא מפורסם בכלי המדיה השונים ובעיקר באינטרנט, כאילו לא קיים.

דפוס

פרסום ושיווק באמצעות מוצרי דפוס יסייע למשרד פרסום לשווק את העסק בצורה מקצועית ויעילה אשר תיצור חשיפה רחבה יותר, תמקסם רווחים ותמנף את העסק להצלחה. פרסום לדפוס כולל: עיתונים/מגזינים, פליירים, שלטי חוצות וכו’.

אינטרנט

פרסום אתרים ושיווק באמצעות פלטפורמת האינטרנט הינם הדרך הפופולארית והיעילה ביותר. כיום, כל עסק המכבד את עצמו חייב להופיע ברשת האינטרנט, באמצעות אתר אינטרנט מקצועי לעסק וגם במנועי החיפוש וברשתות חברתיות.

לצורך כך, יש לפנות למשרד פרסום מקצועי אשר ידאג להקים אתר אינטרנט הבנוי בצורה מקצועית עפ”י תקנים המותאמים לדפדפנים השונים ולמנועי החיפוש וכמובן יותאם לצרכיו של העסק.

בנוסף, משרד הפרסום ידאג לקדם את אתר האינטרנט ואת העסק בכל רחבי הרשת ועל ידי כך יצור שיווק יעיל ומקצועי, אשר יסייע לעסק להגיע לקהלי יעד נוספים ולהגדיל את הרווחים.

אנו חברת פרסום OK, נשמח להעניק לכם את כל שירותי השיווק והפרסום המקצועיים ביותר לעסק שלכם והכל במקום אחד. למשרדנו אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה החל ממעצב גרפי, מעצב אתרים ועד קופירייטר ומקדם אתרים.

אנו נדאג להתאים לכם באופן אישי את כל שירותי השיווק והפרסום שהעסק זקוק להם בהתאם לצרכיו, וזאת תוך מתן שירות מקצועי ואיכותי, ליווי צמוד ויחס אישי, אשר יוביל להצלחה !

פופולארי

גלילה לראש העמוד

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000