מה חייב להיות בקורס דיגיטל כדי להתקבל לעבודה בתחום?

מה חייב להיות בקורס דיגיטל כדי להתקבל לעבודה בתחום?

רבים מבינים כיום שבשוק העבודה של ימינו, זה שרווי בהיצע עובדים מלומדים ומוכשרים, על מנת להתקדם ולהוביל, להשיג שכר גבוה ותנאים איכותיים, כדאי לשלוט במספר יכולות. ככל שתציע יותר אפשרויות וכלים שאתה שולט בהם, כך הסיכוי שלך גובר להשתלב בתפקיד טוב, ולהתקדם בקצב משביע רצון.

הדבר נכון ביותר כאשר מדובר על עולם הדיגיטל והאינטרנט, אשר אחד המאפיינים הבולטים ביותר שלו הינו הדינאמיות הגדולה. התחום מתפתח מיום ליום, חידושים צצים השכם והערב, וניתן לומר בפה מלא שמי שדורך במקום, למעשה הולך אחורה. על מנת להיות איש דיגיטל מהשורה הראשונה, כזה ששולט בעולם ביד רמה ויכול להציע חבילה כוללת של שירותים, להצליח ולהוביל, יש להכיר ולהתמקצע בשלל תתי המקצועות שקשורים לתחום.

שלב ראשון והכי חשוב: קורס שיווק דיגיטלי

אוטודידקטיות לא מתאימה לענף הדיגיטל, בו כאמור דברים משתנים מיום ליום, יש המון מה ללמוד ולהתמקצע על מנת להיות תותח בתחום. מומלץ עד מאוד לעבור הכשרה מקצועית ומקיפה, וזאת על מנת לצאת לאחריה לדרך עם סט איכותי ורב של ידע ויכולות.

אז מה צריך להיות בקורס דיגיטל? למעשה כל מה שקשור לתחום של שיווק באינטרנט, ששונה ב- 180 מעלות מהשיווק המסורתי, האופליין מה שנקרא, בשלטי החוצות או באמצעי המדיה הישנים.

  • מה זה אומר להיות מקום ראשון בתוצאות החיפוש של גוגל.
  • איך עושים פרסום בפייסבוק בצורה היעילה ביותר, כזו שמגיעה ללקוחות הנכונים ומניעה אותם לבצע את הפעולות הרצויות במינימום עלות למפרסם ובמקסימום תוצאות.
  • מהי השפה הנכונה שיש להשתמש בה ברשת, איך גורמים בעזרת הטקסט הכתוב להקלקה על מודעה, להישארות באתר והפחתת אחוז הנטישה מהדף, לקריאת מאמר או כתבה, ועוד.
  • איך בונים ומעצבים דף נחיתה בדרך הידידותית ביותר לגולש שתגרום לו לבצע את כל הפעולות החשובות למפרסם.
  • כיצד מנטרים את הפעילות שמתרחשת באתר, כמה זמן אנשים נשארים בדפים, אילו דפים מביאים לנטישה ואילו לא, איך בודקים המרות (פעולות רצויות מצד הגולש).

לימוד שיווק דיגיטלי הוא הצעד החשוב ביותר בדרך להצלחה

גם אם החלטת שאתה רוצה להיות מנהל קמפיינים בדיגיטל, ולאו דווקא מנהל דיגיטל במלוא מובן המילה, עדיין לא כדאי לחפש קורס PPC ותו לא. הלימודים בקורס שיווק דיגיטלי הם הכנה לעתיד, הם בניית תשתיות חשובות בדרך להצלחה, והם תכנון קדימה וראייה עתידית בריאה ונכונה של קריירה מוצלחת בתנאים מועדפים.

תמיד עדיף לדעת כמה שיותר, וידע הוא כוח רב עוצמה בכל עולם השיווק הדיגיטלי. גם אם לאחר הקורס תתמודד על משרת מנהל קמפיינים, או כל משרה אחרת, האדם שיישב מולך וייבחן אותך יתרשם הרבה יותר ממך אם מולו עומד אדם ולו ערכת כלים רחבה ומגוונת, מאשר אם תגיע לראיון העבודה כאשר אתה יודע תחום צר אחד בלבד.

לאחר סיום הקורס וההכשרה המקיפה – השמיים הם הגבול

עולם הדיגיטל הוא אחד המפותחים והמבוקשים ביותר כיום. כל חברה זקוקה לאנשים איכותיים לטובת פרסום, הגדלת המכירות, מודעות למותג ולמוצרים, ניהול מוניטין ברשת, שליטה ברשתות החברתיות, שירות לקוחות יעיל ואיכותי ועוד. קורסים בדיגיטל אמורים להכין אותך לשוק העבודה בצורה המיטבית, כזו שתעניק לך ביטחון מלא במה שאתה עושה, ושתוכל להציע בראש מורם את השירותים שלך, הן כשכיר והן כעצמאי.

עוד נקודה חשובה, בעולם הדיגיטל יש מקצועות רבים, כל אחד מעניין ומרתק. גם אם אתה חושב בנקודה אפס שאתה רוצה להתעסק ולפתח קריירה במשהו מסוים, אתה עתיד לגלות שדברים אחרים אליהם נחשפת דווקא מעניינים אותך יותר. אם תלמד מקצוע דיגיטלי אחד בלבד, אתה עלול להצטער על כך בהמשך. אם תבחר בקורס דיגיטל שילמד אותך הכל, הגמישות המקצועית שלך תהיה גדולה מאוד.

אז קדימה לעבודה!

הירשם עוד היום לקורס שיווק דיגיטלי של HackerU, המרכז להכשרה ולהשמה במקצועות ההייטק. האקריו מציעה קורס שיווק דיגיטלי – קורס קידום אתרים, רשתות חברתיות, פרסום ומכירות באינטרנט, בו תוכל ללמוד כל מה שחשוב וצריך לדעת בכדי להיות משווק דיגיטלי, מנהל דיגיטל, ואפילו איש מקצוע מהמעלה הראשונה.

השתלב בקורס עם מרצים מובילים שמגיעים ממש מהשטח, קבל הכשרה מעשית עוד במהלך הקורס, והכי חשוב, התחייבות חוזית לעבודה בתחום בתום הקורס, כדי שתוכל לבצע את דריסת הרגל הראשונה שלך כאיש דיגיטל מוצלח.

פופולארי

גלילה לראש העמוד

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000