פייסבוק לעסקים – למה כדאי להשקיע בזה ?

פייסבוק לעסקים – למה כדאי להשקיע בזה ?

פייסבוק לעסקים – למה כדאי להשקיע בזה?

יש לכם עסק? נראה שגם אתם צרכים לנהל עמוד עסקי בפייסבוק, לייצר לידיים איכותיים, לשאוף להוציא פחות (ובו זמנית לבצע כמה שיותר המרות) ובשורה אחת: לנצל את הכוח של פייסבוק על מנת להמריא עם העסק שלכם.

מדוע?

  • מדי יום הלקוחות שלכם נמצאים בפייסבוק!
  • מדי יום יותר מ – 3 מיליון גולשים ישראלים נמצאים ברשת החברתית!
  • מדי יום אתם יכולים להפוך גולשים רגילים למתעניינים, מתעניינים לרוכשים ורוכשים ללקוחות קבועים.

פרסום בפייסבוק לעסקים

משחק ילדים – תלוי עבור מי

כאשר עסקים מבקשים לנצל את הפלטפורמה של פייסבוק עבור האינטרסים העסקיים שלהם, הם צרכים לסמן וי על שורה ארוכה של משימות, ואף  עליהן להבין במה רצוי להשקיע ועל מה ניתן לוותר בשלב כזה או אחר. כך למשל פרסום בפייסבוק לעסקים מצריך את שורת המטלות הבאות:

  1. גיבוש קמפיין שיווקי מותאם אישית
  2. ניהול קמפיין ממומן
  3. הפקת דוחות מעקב
  4. ניהול תוכן שוטף
  5. פתיחת דף עסקי
  6. אבחון קהל היעד ומאפייניו

נשמע מלחיץ? לא מלחיץ אך כן דורש ניסיון מקצועי ואף חוש יצירתי – על מנת לחסוך זמן, לייעל מהלכים ולחסוך בהוצאות, וכאן אנו חברת “OK” נכנסים לתמונה – עם ראייה רחבה, ניסיון רב, תשוקה עזה ושורה של עסקים שיודעים להעיד אודות שביעות רצון מלאה.

מתמחים בתפירת עילית

עבור מי אנו ממליצים את השירות? עבור שורה ארוכה של עסקים, כאשר אנו מתמחים בפרסום לעסקים קטנים ובינוניים.

חשוב לנו לציין שגם עבור עסקים בעלי תקציב מוגבל, פרסום בפייסבוק יעיל ביותר, ולו כי אנו מקפידים לנתח באופן יסודי יעדים ומאפייני קהל יעד, כך שאנו תופרים עבור כל לקוח קמפיין מדויק למידותיו.

סוגיה לדוגמה

בתחום הפייסבוק יש לא מעט אופציות שיווקיות יעילות שגם מייצרות לא מעט סימני שאלה אצל אנשים שאינם מגיעים מהתחום.

מבקשים דוגמה? אחת השאלות שלקוחות חוזרים ושואלים אותנו היא מתי להשאיר את הלקוחות הפוטנציאליים בגבולות פייסבוק ומתי לשלוח אותם הלאה, אל עבר דף חיצוני.

תשובה?!

אם מבקשים לאסוף כמה שיותר לידים, העבירו את הגולשים הלאה אל עבר דף חיצוני שאינו קשור לפייסבוק, ולו משיקולי זמן טעינה. עם זאת, אם מבקשים להוביל את הגולשים להגיב, ולו לסמן לייק, לשתף וכדומה, הרי שיש להפנות אל עבר פוסט שנמצא בעמוד.

על צ’אטבוט כבר שמעתם?

צ'טבוט בפייסבוק

מאז שנת 2016 פייסבוק איחדה בין צ’אטבוטים עם אפליקציית מסנג’ר. הצ’אטבוטים הפכו לדבר החם ביותר בתחום. מדובר בתוכנה בעלת בינה מלאכותית אשר מעניקה תחליף לשירות הלקוחות האנושי. צרכים שירות שכזה? ייתכן אך לא בטוח.

צועדים עם הface קדימה!

על מנת להבין מה הכי נכון עבור כל עסק (ריטרגטינג, קידום אורגני, יצירת לידים, הגברת תנועה לאתר, קמפיין לייקים וכדומה) אתם מוזמנים לפנות אלינו, וביחד נבין מהי הדרך הנכונה ביותר לצד ההוצאה הנמוכה ביותר עבור פרסום אידאלי בפייסבוק פר הצורך האישי של העסק שלכם.

נשמע טוב? תתחילו לכוון יותר גבוה!

פופולארי

גלילה לראש העמוד

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000