הקמת חנות online

הקמת חנות online

הקמת חנות online

בימינו, כאשר הטכנולוגיה כ”כ מפותחת האינטרנט הפך להיות כלי השיווק המרכזי, נוצרה הזדמנות בפני כמעט כל עסק להציע את המוצרים והשירותים שלו לצרכנים בכל רחבי העולם. חנות אינטרנטית מאפשרת לעסקים למכור גם מבלי שהלקוח יגיע פיזית אל החנות. דבר זה מגדיל את ההכנסות באופן משמעותי.

הקמת חנות באינטרנט היא דבר חשוב ביותר ומומלץ לכל עסק. במחקרים שנעשו מתחום נמצא כי ישראלים מבצעים רכישות באינטרנט בסכום של כ-10 מיליארד שקלים בשנה, סכום אשר גדל משנה לשנה. כמו כן, נמצא כי מרבית הישראלים מעדיפים לרכוש בחנויות מקוונות מישראל יותר מאשר אתרים חיצוניים.

הקמת חנות online - פרסום ok

חנות מקוונת מביאה אליה הרבה יותר לקוחות מאשר אלה המגיעים לחנות הפיזית.

בכדי להביא למקסימום הכנסות מאתר המכירה ישנם מספר עקרונות שיש לשים עליהם דגש:

כאשר יש לכם אתר חנות, חשוב מאוד גם לדאוג לשווק אותה ברשתות החברתיות כמו: פייסבוק, אינסטגרם וכו’ ובפלטפורמות מכירה נוספות המוצעות כמו: זאפ, וואלה שופס ועוד. כל אלו יגדילו את החשיפה וימשכו אל האתר לקוחות נוספים ובכך להגדיל הכנסות. הדרכים הפופלאריות ביותר לשיווק אתרי חנות נעשות באמצעות עמוד עסקי בפייסבוק, קמפיין באנרים, קידום מכירות, מבצעים, ניוזלטר אשר נשלח ללקוחות הרשומים המתזכר ומעדכן אותם בכל החידושים באתר ועוד.

דבר נוסף, חשוב מאוד להגדיר יעדים ולבדוק את יחסי ההמרה והכניסה לאתר. ללמוד ולהסיק מסקנות לגביי שעות הפעילות העמוסות ביותר באתר, סוג המכשיר שממנו גולשים המבקרים וכמובן מהם המוצרים או השירותים המועדפים עליהם. כך, תוכלו לייעל את הפרסום שלכם בצורה המיטבית ביותר.

לסיכום, אנו ממליצים להיעזר באנשי מקצוע שיעזרו לכם בהקמת אתר אינטרנט ובשיווקו בדרך הטובה ביותר שתמשוך אליו לקוחות רבים. חשוב להיות קשובים לצרכנים ולהציג להם מבצעים משתלמים והנחות שיגרמו להם לחזור אליכם שוב ושוב.

פופולארי

גלילה לראש העמוד

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000