פרסום ברשת

פרסום ברשת

פרסום ברשת – נצלו את המדיה לטובתכם

המדיה החברתית מציעה מעבר לתקשורת החברתית גם הזדמנות לעסקים וחברות לפרסם למיליוני הגולשים שלה. פרסום ברשת כולל פרסום באתרים החברתיים בהם כל אחד ואחת יכולים לפתוח פרופיל אישי ולחלוק את חייהם וחוויותיהם. היות ורובם הגדול של האנשים לא אוהבים להיות חשופים לפרסומות, ביציאה להליך פרסומי בתוך הרשת, יש צורך במומחיות והבנה כיצד פועל הקהל של העסק (או של החברה).

תקציבי פרסום עוברים לרשת

תקציבי הפרסום של העסקים והחברות מופנים בשנים האחרונות לרשתות החברתיות. בעבר הלא רחוק הפרסום היה “מסורתי” וכלל בעיקר רכישת מקום או זמן פרסום בעיתונות או בטלוויזיה. היום, כל החברות, הארגונים והעסקים, מפנים תקציבים לפרסום ברשת ותקציב זה הולך וגדל לעומת הפרסום המסורתי.

הזמינות של האינטרנט לכל אחד יחד עם היכולת לפרסם בתקציבים שונים, מאפשרים לעסקים רבים להרוויח חשיפה לקהל לקוחות רחב וליצור פרסום ארוך או קצר טווח על פי הצורך. עם זאת, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, מומלץ לפנות לחברה המתמחה בתחום.

חמש סיבות מדוע כדאי לבצע פרסום עם חברה מקצועית

  1. ניסיון – שלא כמו חברה מקצועית, לעסק או לחברה אין ניסיון קודם שיכול ללמד אותה מה עובד ומה לא בפרסום ברשת. הניסיון של החברה, מעבר למקצועיות שלה, יכול להוביל לתוצאות טובות ומהירות.
  2. עמידה בתקציב – בעלי עסקים וחברות יכולים להעיד על כך שלא פעם הם תכננו פעולה אשר עלתה להם מעבר לתקציב במתוכנן. ברגע שחברת פרסום ברשת נכנסת לתמונה, אחד מהתפקידים שלה הוא להשיג את התוצאות הטובות ביותר במסגרת התקציב שנקבע מראש.
  3. חיסכון בזמן – הזמן הוא נתון משמעותי בפרסום ורוב בעלי העסקים והחברות רוצים להשיג את התוצאות הטובות ביותר בזמן קצר. חברה המתמחה בתחום הפרסום ומביאה איתה ניסיון רב, יכולה לחסוך זמן רב (ויקר) ולהוביל את העסק להשגת מטרותיו במהרה.
  4. ליווי מקצועי – אמנם לא כל חברה שעושה פרסום ברשת רואה את התמונה הרחבה, אך זו שכן תעניק ליווי מקצועי לאורך כל הדרך. הליווי יכלול התייחסות ליכולות של העסק, למוצרים והשירותים שלו, מתן המלצות והתאמת הקמפיין על פי הצורך.
  5. צוות של פרסום – פעמים רבות העסק או החברה ישתמשו בכוח אדם בסיסי וזאת בשל מגבלות תקציב או ידע. במקרה של משרד פרסום, ישנו צוות שלם אשר עומד לרשות העסק, צוות שעובד בשיתוף פעולה כשהמטרה היא להגיע להישגים הנדרשים תוך שמירה על הקו הפרסומי הנכון לעסק.

משרד פרסום ברשת שיעמוד לרשותך

משרד פרסום OK המתמחה בתחום פרסום ברשת וממוקם בכפר חרוב שבצפון הארץ, מביא איתו ניסיון עשיר בתחום, הקשבה ללקוח ונגישות גבוהה לכל שאלה. היכולת לראות את היתרונות של העסק בעיניים מקצועיות יחד עם הבנה מקצועית של התחום, הם אלו שמובילים את העסקים הפונים אל המשרד לתוצאות מצוינות.

המשרד בונה תכנית פרסום במסגרת הרשת ומחוצה לה וזאת לאחר שבחן את התקציב של העסק והמטרות שלו. לאחר שישנה תכנית מסודרת, אפשר להתחיל בהוצאת הפרסום לפועל וכמובן שלאורך כל התקופה המשרד ממשיך לעקוב אחר התוצאות ובודק שאלו אכן עומדות בציפיות.

כנראה שאנחנו עושים משהו טוב...

idan mandel
idan mandel
September 15, 2020.
Verified
Yuval Zaruches
Yuval Zaruches
August 21, 2020.
Verified
שרות מעולה! יחס חם ואדיב. והכי חשוב רואים את התוצאות בשטח
Daniel Rokach
Daniel Rokach
June 9, 2020.
Verified
פורצי דרך. ממליץ בחום
Yiftach Ambar
Yiftach Ambar
June 8, 2020.
Verified
משק נעמי
משק נעמי
March 1, 2020.
Verified
כבעל עסק אשר צריך להתחרות על לקוחות גם במרחב האינטראקטיבי היה חשוב לי לעבוד עם חברה בעלת תודעת שרות גבוהה ,ידע ,מקצועיות ויכולת להגיב במהירות לנתונים On Line . סטודיו OK מגלמת בתוכה את כל מה שחיפשתי ויותר משלב הצעת המחיר דרך העבודה על האתר וכלה בקידומו איכות העבודה הייתה גבוהה ,השירות ללא דופי והתוצאה הייתה באיכות גבוהה ביותר אשמח לעבוד עם OK גם בעתיד בברכה נ.חן סמנכ"ל שיווק ומכירות משק נעמי מושב נטור רמת הגולן
איתן תייר
איתן תייר
March 1, 2020.
Verified
מאוד כיף לעבוד איתם, אנשי מקצוע אמיתיים. מגיעים לתוצאות מהר ותמיד זמינים ממליץ בחום! איתן תיירות בע"מ
איתן מיכאל
איתן מיכאל
February 20, 2020.
Verified
חברת איתן ואנכי מודים לכם על מקצועיות ויחס חברי ואוהד .
aviv autopohone
aviv autopohone
February 5, 2020.
Verified
Good guys ממליץ בחום
אריאל יוסף
אריאל יוסף
February 3, 2020.
Verified
Kiki Belzer
Kiki Belzer
February 2, 2020.
Verified
We love working with Studio OK, they are always super professional and do amazing work! I highly recommend!

פופולארי

גלילה לראש העמוד

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000