10 טיפים על איך לפרסם נדלן כמו שצריך

10 טיפים על איך לפרסם נדלן כמו שצריך

תחום הנדל”ן הנו תחום מרתק, צבעוני הכולל סכומים לא מבוטלים. אי לכך טוב לדעת שכאשר מבקשים לקדם עסקי נדל”ן (בין אם משרד נדל”ן או נכס), ניתן לפנות אל יועצים בתחום, אך גם ניתן לפנות אל חברת שיווק דיגיטלית, ולו בכדי להרוויח הרבה יותר.

במה מדובר?

ממש כפי שסוכן נדל”ן מבין שיש להשקיע את המאמצים רק בלקוחות אופציונאליים, כך גם חברת שיווק מבינה זאת, אך לעומת סוכן הנדל”ן, חברת שיווק מחזיקה במספר קלפים נוספים אשר עשויים לדחוף את העסקה לכדי מימוש אידאלי לצד רווח מקסימאלי. כיצד?

  1. מחקרים מראים ש 45% מהזמן הפנוי שלנו מנוצל לטובת גלישה ברשתות חברתיות – נתון שמומלץ לנצל גם כאשר מטרת השיווק מתחום הנדל”ן.
  1. ממש כפי שסוכן נדל”ן מכיר את יתרונות הנכס ושואף לפנות אל לקוחות כמה שיותר רלוונטיים, כך גם משרד פרסום מכיר מהצד שלו את יתרונות הנכסים (הדיגיטליים) ואת התכונות והטריקים שמאפשרים לנפות את קהל היעד באופן אידאלי.
  2. פנייה אל חברת שיווק עבור פרסום נדלן מאפשרת לנצל את המשאבים הדיגיטליים באופן מנוסה, מקצועי ויעיל, ולו כי ישנה היכרות מעמיקה עם שורה ארוכה של אופציות שיווק (שיווק דיגיטלי ,B2B דיוור אלקטרוני, רשתות חברתיות, קידום ממומן בגוגל), תוכנות כימות של מדדי ההצלחה (Google Analytics ,ROI,CPA,CPM), ושלל אופציות עבור ניתוב מושכל של כספי ההשקעה (כגון אופטימיזציה), כך שללא ספק ניתן להוציא כסף באופן יותר מבוקר, להשאיר רושם יותר חיובי ועל הדרך ליצוק תוכן ולבנות תדמית.
  3. יציקת יסודות – ידוע שכאשר היסודות תקינים גם המבנה יהיה איכותי, וכך גם בעולם השיווק. כאשר פונים אל משרד שיווק ניתן להשיג מכלול שלם של שירותים, שראשית מתחילים מבידול העסק – נתון חשוב ביותר כאשר עוסקים בתחום בו יש לא מעט כרישים ומתחרים. כאשר שיווק מתחיל מבידול, ניתן להבין מהו הערך המוסף שמבקשים לשדר ללקוחות, ניתן להאיר באור חיובי את היתרון היחסי של העסק (או הנכס) ובאופן טבעי ניתן למשוך לקוחות אופציונליים ביתר קלות.
  4. ללא מילים – חברת שיווק מעניקה מגוון שירותי שיווק משלימים, כגון שירותי גרפיקה, וכידוע בתחום הנדל”ן מילה שווה יותר מאלף מילים, ועל כן חברת שיווק תדאג שהתמונה לצד הטקסט תהיה מושכת, חצופה ומדויקת במידה.

בקשו הצעה עכשיו, והרגישו היום, אם OK הוא משרד הפרסום שלך!

פופולארי

גלילה לראש העמוד

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000