חדשנות דיגיטלית לצמיחת העסק שלך

חדשנות דיגיטלית לצמיחת העסק שלך

חדשנות דיגיטלית לצמיחת העסק שלך

בעידן האינטרנט חדשנות דיגיטלית מקבלת חשיבות משמעותית. מאמר זה יעמיק בכך ויסביר כיצד תוכלו להפיק את המרב ובכך להעצים את העסק שלכם, אך ראשית נציין שכיום חדשנות דיגיטלית היא לב ליבו של כל עסק מצליח.

במה בדיוק מדובר? בלא מעט דברים. זה יכול להיות אתר חדש, חנות מקוונת חדשה, או אפילו דרך יעילה לנהל את הוצאות העסק. מכאן שאם נתמקד בבסיס, נרחיב אודות 3 יישומים:

  1. אתרים
  2. אפליקציות סלולריות
  3. דיגיטציה (המרת פורמטים דיגיטליים) של פעולות פנימיות. 

שנרחיב?

pic-text_furue

שכלול אתרי אינטרנט

בין אם אתה מנהל חברת שירותים פיננסיים שמגלגלת מיליארדי דולרים, ובין אם אתה מעצב פנים עצמאי – רוב הסיכויים שאתה משתמש באתר כנקודת החיבור הראשית עם הלקוחות, ועל כן ממש כפי שברוב הפעמים הרושם הראשוני מאוד משפיע, כך גם פה הלקוחות יתייגו את העסק בהתאם לנראות ולפונקציונליות של האתר. 

פה נציין שאתרי אינטרנט עברו דרך ארוכה מאז הימים הראשונים של שנות התשעים, ועל כן הלקוחות כיום הרבה פחות סבלניים בכל הקשור לעיצוב והתמצאות. כך למשל מחקר שנערך על ידי גוגל ב -2016 מצא כי 53% מהמשתמשים ימהרו לסגור אתר סלולרי שנדרש לטעון אותו יותר מ 3 שניות. מסקנה? כל הזמן להישאר עם היד על הדופק.

pic-text_app

אפליקציות סלולריות

מאוד תלוי מהו האופי של העסק, אם המטרה היא B2C או B2B. בכול אופן יש לשקול את התועלת שמאחורי חיבור אפליקציה לנייד, ולו בכדי לתקשר עם הלקוחות. כך לדוגמה תוספת של פונקציה פשוטה כמו טופס שמסדיר איסוף, טופס שמאפשר תשלומים וטופס שמסדיר משלוחים עשוי לסייע רבות. פה נמליץ להיעזר בבונה אפליקציות מקצועי, כך שבין היתר היא תהיה קלה לתחזוקה ותאפשר ליישם עדכונים.

דיגיטציה 

בין אם מדובר בריכוז וארגון של לוחות זמנים, רישום שעות עבודה, או ייעול תקשורת – העברת הפעילות הפנימית של העסק לזירה הדיגיטלית תקל רבות על הפעילות העסקית.

מתייעלים ומחדשים

אז איך מחדשים? רבות מהחברות הגדולות הקימו חטיבות או צוותים שלמים שכוללים מומחי IT לצד מומחי שיווק, וזאת בכדי למנף את התועלת של העולם הדיגיטלי. עם זאת, אם מדובר בעסקים קטנים גישה זו פחות אפשרית, אך עדיין מצריכה ערנות לצד אקטיביות. בהצלחה!.

Photo by Free Creative Stuff,  Andrea Piacquadio from Pexels

פופולארי

גלילה לראש העמוד

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000