פינטרסט חושפת מנגנון חדש להגברת הייצוג בתכונות הגילוי

פינטרסט חושפת מנגנון חדש להגברת הייצוג בתכונות הגילוי

PINTEREST חשפה לאחרונה מערכת חדשה שמטרתה לשפר את הייצוג בתוך תכונות הגילוי שלה כדי לטפח סביבה מכילה יותר, ובכך לשפר את חווית המשתמש בכל הטווח.

Pinterest חשפה לאחרונה מערכת חדשה שמטרתה לשפר את הייצוג בתוך תכונות הגילוי שלה כדי לטפח סביבה מכילה יותר, ובכך לשפר את חווית המשתמש בכל הטווח.

במאמר טרי שפורסם בבלוג Pinterest Engineering, הפלטפורמה שיתפה פרטים על בניית מערכת שנועדה להגביר את הייצוג בחיפושים, הצעות למוצרים קשורים וחוויות הפיד האורגני שלה.

פינטרסט הסביר:

“יצרנו ויישמנו מנגנוני גיוון ניתנים להרחבה שמשתמשים ברמזים חזותיים של גוון עור כדי לחזק את הייצוג של מגוון רחב של גווני עור בהמלצות שלנו.”

כפי שהודגם בתמונות אלה – התמונה העליונה מימין ממחישה התאמות סיכות קשורות לפני יישום תהליך הגיוון החדש, בעוד שהציור למטה חושפת מגוון רחב יותר של אנשים בהתאמות התוכן הקשורות.

המערכת שהציגה פינטרסט עושה שימוש בהתאמת גוון עור בתוך תמונות סיכות כדי להבטיח שספקטרום רחב יותר של דוגמאות משולבת בתהליך התאמת השאילתות של פינטרסט.

עם זאת, זה עלול להפחית את הרלוונטיות של התוצאות. אם ישנן התאמות ספציפיות נוספות שמזנחות את גיוון גוון העור, הדבר עלול להוביל לכך שמשתמשים יתמודדו עם ביצועים נמוכים יותר בשל גורם זה.

אבל Pinterest שאפה לאזן את זה תוך הגבלה של ההתאמות הללו לקטגוריות ספציפיות כדי להבטיח שהתהליך לא פוגע בביצועים הכוללים.

“הגיוון שולב לשאילתות בקטגוריות היופי והאופנה לחיפושים. למוצרים קשורים הוא שולב לשאילתות אופנה וחתונות וב-New User Homefeed כחלק מחוויית המשתמש החדשה”.

התוצאה של מאמצים אלה הובילה למערכת החדשה של פינטרסט להגביר את המגוון של התאמות חיפוש, לעשות צעדים במדדי שימור העסק והעלאת חווית המשתמש הכוללת.

גישה מתחשבת זו מהפלטפורמה יכולה לסייע בהגדלת ייצוג רחב יותר בתוך מערכות גילוי.

וההשפעה של זה יכולה להיות מרחיקת לכת – כפי שמציין פינטרסט:

“ככל שהטכנולוגיה נעשית טבועה יותר בחיי היומיום של מיליארדי אנשים ברחבי העולם, חיוני שהפלטפורמות המקוונות ישקפו את הקהילות המגוונות שאליהן הן פונות. שיפור הייצוג המקוון יכול להקל על גילוי תוכן עבור משתמש דמוגרפי מגוון יותר על ידי שיקוף הכללתן בפלטפורמה זה, בתורו, מדגים את יכולתה של הפלטפורמה לתת מענה לצרכים ולהעדפות שלהם”.

נראות רבה יותר תסייע בגישור על פערים בחוויות משתמש, מה שעלול לעורר שינויים תפיסתיים נרחבים יותר בהתבסס על שימוש נפוץ.

יוזמה ראויה לשבח זו צריכה לשמש מדריך לכל היישומים החברתיים וכלי הגילוי.

ניתן לגשת לסקירת הגיוון בחיפוש והמלצות המקיפה של Pinterest כאן.

פינטרסט אוקיי
פינטרסט אוקיי

כל התמונות במאמר זה הן תמונות AI מהאתר: ו https://www.midjourney.com/ www.discord.com

פופולארי

גלילה לראש העמוד

2 שאלות קצרות כדי שנוכל למקד אתכם:

Amir_Buchnik_Photographer_121_of_216-׳eb

רגע, אולי אנחנו כן מה שחיפשת?

לשיחת הכוונה 
עם יועץ דיגיטל
מע”וף משרד הכלכלה
072-2569000