קידום זה לא פרסום – למה אתם חייבים משרד פרסום?

קידום זה לא פרסום – למה אתם חייבים משרד פרסום?

כמה כסף הייתם מוכנים לשלם לזגג, כדי שיעצב לכם את הבית כולו? כמה כסף הייתם משלמים למאפרת, כדי שתכין אתכם לליל הכלולות מכף רגל ועד ראש? כמה כסף הייתם משלמים לטכנאי טלוויזיות, כדי שיבנה לכם מחשב ביתי?

בכל אחת מן השאלות הללו, אם התשובה שלכם היא יותר מאפס, אתם עושים עסקה גרועה. עיצוב הבית, הכנת כלה לכלולותיה ובניית מחשבים, הן כולן משימות מערכתיות, שדורשות ידע מקצועי ויכולות בשורה של תחומים, ואף איש מקצוע, טוב ככל שיהיה, לא יכול למלא אותן לבדו.

משרד פרסום – מפזר את המותג שלכם לכל עבר

חלונות מרהיבים לא יעצבו את ביתכם, איפור מדהים לא יכין אתכם לליל הכלולות ועם מסך גדול לא תוכלו להריץ אף תוכנה.

אם כך, מדוע אתם חושבים שמשרד לקידום אתרים אורגני, יוכל לפרסם את העסק שלכם? מדוע אתם חושבים שמשרד פרסום בפייסבוק, יוכל לייצר לכם לידים ולקדם מכירות בעסק שלכם? ממש כמו עיצוב הבית, גם פרסום היא משימה שמחייבת פעילות מקצועית בשורה של ערוצים במקביל.

מחקרים שנערכו מוכיחים כי, כדי למשוך את תשומת ליבו של לקוח פוטנציאלי למותג במודעת פרסומת, עליו להיחשף אליו 19 פעמים בממוצע. עד אז הוא פשוט מביט במותג, אבל לא רואה אותו ולא מודע אליו.

כדי להשיג היקף כזה של חשיפה בתוך פרק זמן סביר שמאפשר יצירת אימפקט, אתם צריכים לתפוס את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם בגוגל, בפייסבוק, בטוויטר, באתרי חדשות, באתרים מקצועיים, בפורומים ובמכשירים הניידים שלהם – בו זמנית.

את האימפקט הזה לא תוכלו להשיג עם משרד קידום אורגני, אלא רק עם משרד פרסום מולטי-דיסציפלינרי, שלוקח את המותג שלכם ופשוט מפזר אותו לכל עבר בצורה חכמה, ממוקדת ויעילה.

האם אתם רוצים לשפוך את כספכם או להשקיע אותו בעצמכם?

אחרי שאמרנו את זה, אתם בוודאי מניחים כי ישנו ערך במיקוד בערוץ אחד, תוך יישום יכולות מתמחות ברמה גבוהה – ואתם לא טועים. יחד עם זאת, אתם כן טועים אם אתם חושבים שמשרד קידום אורגני בהכרח מתמחה בתחומו, או שמשרד פרסום בהכרח אינו מתמחה באף אחד מן התחומים בהם הוא עוסק.

למעשה, ההיפך הוא הנכון. איש מקצוע בענף הפרסום שמציע לכם את האולימפוס על בסיס פעילות ממוקדת בערוץ אחד, הוא איש מקצוע שבמקרה הטוב לא מבין את עבודתו, ובמקרה הרע, פועל לטובתו הוא, ולא לטובתכם.

אחת התופעות המטרידות ביותר בתחומים כמו שיווק דיגיטלי או פרסום באינטרנט, היא התרבותם של "אנשי מקצוע", שחובשים על ראשם את כובע הפרסומאי לאחר שלמדו כיצד לבנות אתר ולהציף אותו בתמונות ובטקסטים.

בישראל פועלים אלפי "משרדי פרסום" שמתמחים בערוץ פרסום אחד בלבד. לא בגלל שזה נכון ולא בגלל שזהו עקרון מקצועי בעולם הפרסום, אלא בגלל שזה מה שהם למדו בקורס השתלמות מקצועית.

עשרות מיליוני שקלים נשפכים אל תוך השוק הזה, ונבלעים בו ללא כל תוצאה. אם אתם לא רוצים לקחת חלק בטקס המוזר הזה, אתם רוצים לצידכם משרד פרסום מקצועי וורסטילי כדוגמת OK.

פרסום שמייצר לידים, מקדם מכירות ומשיג מטרות

משרד פרסום מודרני ומתקדם, כדוגמת משרד פרסום OK, פועל במודל של "סל התמחויות", כשכל התמחות מנוהלת בנפרד על ידי צוותים מקצועיים בעלי התמחות ספציפית.

משרד הפרסום מציע לכם פרסום באינטרנט ושיווק בכל הערוצים הדיגיטליים, כשבכל ערוץ אתם זוכים לרמת המיקוד וההתמחות הגבוהה ביותר, ממש כמו חברה לעיצוב הבית המעמידה לרשותכם זגג, אך גם רצף, נגר, צבע, מעצב ומעל הכל, מטרייה מקצועית שרואה את התמונה הגדולה.

המטרה שלכם היא ברורה: לשווק את העסק, לחשוף אותו בפני קהל היעד, לגייס לידים, לקדם מכירות ולהגדיל את שורת הרווח שלכם, והנה מה שיכול להציע לכם משרד פרסום מתקדם, כדי להשיג את המטרה הזאת:

  • גמישות מלאה בבחירת כל אחד ממכשירי וערוצי הפרסום בעולם הפרסום באינטרנט והשיווק הדיגיטלי, בהתאם למוצר, לענף ולמאפייני קהל היעד שלכם
  • גיבוש סט של ערוצי פרסום באינטרנט שכולם עובדים עבורכם במקביל: קידום אורגני, פרסום סושיאל, קידום ממומן, הודעות לעיתונות, יחסי ציבור, פרסום באתרים מובילים ועוד
  • שליטה מלאה ודינמית במינוני הפרסום בכל ערוץ, בהתאם למידת ההצלחה בכל ערוץ
  • מעטפת מקצועית רחבה של אנשי מקצוע, פרסומאים ומומחי שיווק דיגיטלי, הממוקדים חזק במטרה שלכם
  • ניהול פעילות הפרסום שלכם על פי אסטרטגיה כוללת ומוטת מטרה, שנתפרה במיוחד עבורכם
  • מנהל פרויקט צמוד, המלווה אתכם יד ביד ומעניק לכם ייעוץ מקצועי בכל עת
  • גיבוש בריף פרסומי בהתאמה מלאה לקהל היעד שלכם

אם אתם מרגישים שאיבדתם את האמון ביכולתם של שיווק דיגיטלי ופרסום באינטרנט לקדם את העסק שלכם, משרד פרסום OK ישמח להחזיר לכם את האמון שאבד, ולסייע לכם להשקיע את כספכם בפרסום שמשיג את מטרותיו ומעיף אתכם לשיאים שטרם הכרתם.

חיפוש

פופולארי

גלילה לראש העמוד